Ogrody Zimowe


Szanowni Państwo,


Jedną ze specjalizacji Firmy Widex Aluminium są ogrody zimowe. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy wykonać najbardziej wymagające projekty.


W naszych ogrodach zimowych jest możliwość zastosowania różnych rozwiązań techniczno-funkcjonalnych: okna otwierane, przesuwane, harmonijkowe, okna dachowe . Ze względu na specjalizację w zabudowie balkonów, można połączyć wykonywane usługi z tarasami, loggiami i balkonami. Użyte profile i szkło mogą spełniać minimalne wymagania termiczne ale możemy również użyć materiałów o najwyższych parametrach - doradzimy Państwu odpowiednie rozwiązanie spełniające oczekiwania zarówno pod względem techniczno-funkcjonalnym jak i finansowym.

Nasze ogrody zimowe możemy wykonać z każdym typem szkła i w każdym kolorze z palety RAL.


Dysponujemy uprawnionymi projektantami oraz nadzorem z uprawnieniami budowlanymi - w przypadku konieczności wykonania projektu budowlanego, uzyskania pozwolenia na budowę oraz poprowadzenia całego procesu budowy ogrodu zimowego.


Specjalizujemy się zarówno w bardzo dużych realizacjach, jaki i zleceniach dla klientów indywidualnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i montaż. Udzielamy 24 miesiące gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Proponujemy pomiar i wycenę gratis.


Zadzwoń do nas i umów się z naszym doradcą techniczno-handlowym. Nasz przyjazd jest bezpłatny, doradzimy Państwu, dokonamy na miejscu pomiaru i wyceny.


Tel. bezpośredni do doradcy techniczno-handlowego - 501 218 212