Zabudowa tarasów, loggii i ogrody zimowe


Szanowni Państwo,

nasza firma od ponad 10 lat produkuje różnego typu konstrukcje aluminiowo-szklane. Fasady, okna, drzwi, ramowe i bezramowe zabudowy balkonów, dachy szklane, ogrody zimowe, balustrady, ścianki cało-szklane. Specjalizujemy się zarówno w bardzo dużych realizacjach, jaki i zleceniach dla klientów indywidualnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i montaż. Każda wykonana przez nas konstrukcja, w tym zabudowa balkonu, otrzymuje 24 miesiące gwarancji.

Dysponujemy uprawnionymi projektantami oraz nadzorem z uprawnieniami budowlanymi - w przypadku konieczności wykonania projektu budowlanego, uzyskania pozwolenia na budowę. Dzięki temu możemy działać w pełni kompleksowo oraz sprostać w pełni potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Czy to więc chodzi o zabudowę balkonu czy inne konstrukcje aluminiowo-szklane, chętnie służymy doradztwem, doświadczeniem oraz oczywiście jakością naszych realizacji.

Wśród klientów, który wybrali nasze profesjonalnie wykonane konstrukcje i zabudowy balkonów, łączące w sobie szkło oraz aluminium, jest obecnie wiele firm z Warszawy oraz klientów z okolic stolicy. Wśród detali, jakie mogą Państwo znaleźć w naszych realizacjach, mogą znaleźć się między innymi:

  • zabudowa balkonów wykonana w technologi bezramowej,
  • żaluzje wielkogabarytowe, - szklany dach lub świetlik,
  • ściany słupowo-ryglowe (solidna zabudowa balkonów itp.),
  • balustrady.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – nasze projekty zabudowy balkonu (i nie tylko) doskonale wpiszą się zarówno w klasyczną architekturę domu, jak i nowoczesną bryłę np. firmowego salonu, łączącego w sobie piękno wynikające z mariażu szkła i aluminium.

Proponujemy pomiar i wycenę (np. zabudowy balkonów) gratis.

Zadzwoń do nas i umów się z naszym doradcą techniczno-handlowym. Nasz przyjazd jest bezpłatny, doradzimy jaką zabudowę balkonu, ogrodu zimowego, czy też balustrady powinni Państwo wybrać, dokonamy na miejscu pomiaru i wyceny.

Tel. bezpośredni do doradcy techniczno-handlowego - 501 218 212